Viihtyisä kaksio kauppakeskus Iso-Omenan välittömässä läheisyydessä. Vaaleat seinäpinnat tuovat avaruutta asunnolle. Lasitettu parveke (avautuu Iso-Omenan suuntaan) ja oma sauna tuovat pientä luksusta arkeen. Kivat avarat näkymät. Loistavat liikenneyhteydet: omalla autolla pääset näppärästi Länsiväylälle sekä Länsimetro kuljettaa suuntaan jos toiseen. Talossa hissi, hyvät yhteiset tilat ja iso suojaisa piha asukkaiden käytössä.
(Huomioithan ystävällisesti, että keittiössä ei ole astianpesukonetta (eikä sitä helposti saa asennettua) ja että autopaikkoja ei tällä hetkellä ole saatavilla (autohalli remontissa, valmistunee syksyllä 2026). Muuten asunto on kohtuullisen hyväkuntoinen ja ihan siisti).
Mikäli huoneisto tuntuu kiinnostavalta, jättäisitkö hieman lisätietoja itsestäsi / asuntoon muuttavasta kokoonpanosta ja täyttäisitkö hakemuksen osoitteessa:
https://www.erkkeri.fi/vuokrahakemus/
tai lähettäisitkö vapaamuotoisesti sähköpostilla (tommi.leminen@erkkeri.fi) tai turvapostilla (https://www.turvaposti.fi/viesti/tommi.leminen@erkkeri.fi) hieman yhteys- ja lisätietoja (työ-/opiskelupaikka, tulot, luottotiedot, mahdolliset lemmikit yms). Välittäjä on sinuun sitten yhteydessä ja sopii esittelystä (näkemättä huoneistoa ei valitettavasti voi vuokrata, pitäisi paikan päällä käydä tutustumassa).





















