3. kerroksen siistikuntoinen kaksio isolla lasitetulla parvekkeella. Huoneistossa kiva esteetön pohjaratkaisu, laadukkaat materiaalit sekä nykyaikainen varustelu.
Asunto Oy Helsingin Gneissi on vuonna 2012 valmistunut rauhallinen ja tasokat taloyhtiö hyvällä paikalla. lähellä Heikkaantorin palveluita. Taloyhtiössä hieno kerhotila ja sauna kattoterasilla sekä oma pesutupa. Vuokralaisen käytettävissä lisäksi DNA:n taloyhtiölaajakaista sekä tilava irtaimistovarasto. Autopaikkaa ei valitettavasti ole mahdollista vuokrata tämän asunnon yhteydessä.
Jos olet kiinnostunut ilmoituksen asunnosta, otathan yhteyttä välittäjään saadaksesi lisätietoja tai sopiaksesi esittelystä. Vuokralaiselta edellytetään säännöllisiä tuloja sekä puhdasta luottotietorekisteriä. Ellei ilmoituksessa ole toisin mainittu, asunnot vuokrataan toistaiseksi voimassa olevalla vuokrasopimuksella, jota ei voi irtisanoa päättyväksi ennen kuin sopimus on ollut voimassa vähintään 12 kuukautta. Vuokrasopimuksen ennenaikaisesta irtisanomisesta joutuu maksamaan 1,3 kuukauden suuruisen sopimussakon. Vuokralaisilta edellytetään lisäksi kahden kuukauden suuruista vuokravakuutta (rahavakuus tai Kelan maksusitoumus) sekä laajaa kotivakuutusta, joka tulee pitää voimassa koko vuokrasuhteen ajan.












